Már nem érvényes.

A BÁLVÁNYOS RESORT új munkatársat keres Bellboy Hotel - pozícióba

Szakmai feltételek:
- a román és az angol nyelv társalgási szintű ismerete
- B kategoriás jogosítvány

Személyes képességek:
- kíváló kommunikációs készség
- vendégközpontú hozzáállás

Feladatkör:
- vendégek üdvözlése és csomagjainak szállításában való segédkezés
- a vendégek autóinak parkolása
- elektromos autós kirándulások lebonyolítása

Amit kínálunk:
- határozatlan idejű munkaszerződés
- versenyképes juttatási csomag

Érdeklődni a 0786513807 telefonszámon, vagy a hr@balvanyosresort.ro e-mail címen lehet

BALVANYOS RESORT Angajează Bellboy Hotel

Cerințe profesionale:
- cunoștințe de limbă engleză la nivel conversațional
- permis de conducere categoria B

Abilități personale:
- abilități excelente de comunicare
- orientare câtre client

Descrierea postului:
- întâmpinarea oaspeților și asistarea lor în transportul bagajelor
- parcarea mașinilor clienților
- desfășurarea de excursii cu mașini electrice

Beneficii:
- contract pe perioadă nedeterminată
- pachet salarial motivant

Relații suplimentare la nr. tel. 0786513807 sau prin e-mail: hr@balvanyosresort.ro