Már nem érvényes.

HOTEL CONSTRUCT MANAGEMENT SRL
új munkatársakat keresünk bálványosi projekthez

ÉPÍTŐMÉRNÖK/ GÉPÉSZMÉRNÖK/ VILLAMOSMÉRNÖK

Szakmai feltételek:
- felsőfokú szakirányú végzettség
- magas szintű MS Office (Word, Excel, Outlook) és AutoCad ismeret
- kivitelezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- B kategoriás jogosítvány
- román nyelvismeret

Személyes képességek:
- kíváló kommunikációs készség
- jó szervezési készség
- figyelem a részletekre
- dinamikus, szervezett személy

Feladatkör:
- szálloda és spa bővítési projekt felügyelete és koordinálása
- kapcsolattartás a tervezőkkel és a kivitelezőkkel

Amit kínálunk:
- határozatlan idejű munkaszerződés
- versenyképes juttatási csomag

Érdeklődni a 0786513807-es telefonszámon, vagy az office@hotelconstruct.ro e-mail címen lehet.

căutăm noi colegi pentru un proiect din Balvanyos

INGINER CONSTRUCTOR/ INGINER INSTALAȚII MECANICE/ INGINER ELECTRICE

Cerințe profesionale:
- studii superioare absolvite în domeniu
- nivel ridicat de cunoaștere a pachetului MS Office (Word, Excel, Outlook) și AutoCad
- experiență în execuție constituie avantaj
- permis de conducere categoria B

Abilități personale:
- abilități excelente de comunicare
- bune abilități organizatorice
- atenție la detalii
- persoană organizată, dinamică

Descrierea postului:
- supravegherea și coordonarea proiectului de extindere a hotelului și a SPA-ului
- ținerea legăturii cu proiectanții și cu executanții

Beneficii:
- contract pe perioadă nedeterminată
- pachet salarial motivant

Relații suplimentare la nr. tel. 0786513807 sau prin e-mail: office@hotelconstruct.ro