Kézdivásárhely Infó Centrum

» Elődöntőben az NM ISK U14-es korosztály kosárlabdázói

Szombaton, február 18-án a NM ISK kosárlabdázói a Brassói Galaktika otthonába látogatott az országos bajnokság U14-es korosztály visszavágójának 3.-ik mérkőzését játszani. A mérkőzés elején a jó ritmusnak köszönhetően kis előnyre tett szert az NMSK, viszont a házigazdák a második negyedben erőre kaptak és a szünetig fölzárkóztak 1 pontra, így a szünet előtt 23-24 volt az állás. A harmadik negyedben kissé erőtlen támadásokkal, de annál pontosabb védelemmel rukkolt elő a NM, így 2-12 arányban nyerte a negyedet. Az utolsó negyedben tartva előnyét, magabiztosan nyerte a mérkőzést 19 pontal.

Végeredmény: 48-67. Ennek az eredménynek köszönhetően a NM ISK elődöntőbe jutott a további eredményektől függetlenül.