Zöld Nap Egyesület

» Év végi beszámoló a Zöld Nap egyesülettől

Kedves Zöld Napos Kollégák, Érdeklődők!

Az év végéhez közeledve egy számadást készítettünk magunknak és arra jutottunk, hogy a sok-sok munka, szervezkedés, tevés-vevés meghozta gyümölcsét. Büszkén mondhatjuk el, hogy azon kevés szervezetek közé tartozunk, melynek úgy magyar mint román mint angol nyelven elérhető a portálja.

Bővebben: http://zoldnap.info/web/ev_vegi_beszamolo

Küldje el közleményét / eseményét / ajánlatát / hírdetését,
hogy elérhető legyen a Kézdi Infó-n hangosan is!

» Hozzászólások

Nincs még hozzászólás. Légy te az elsõ !

Hogy hozzászólhass be kell jelentkezned!

Hibajelentéshez kattintson ide!