Fergeteges Vendor támadásokkal indult a tálakózó, a KSE védelme átjáróház volt, így alig tudtak lépést tartani a Bocskay Orsolya vezette lendületes hazai csapattal.
A második negyedtől kezdtek fáradni a csapatok, kevesebb kosár esett és a vendégek szép lassan átvettek a mérkőzés irányítását. Az utolsó negyedben a kézdivásárhelyi csapat volt a frissebb, így megnyerte a rangadót.

Vendor SK - KSE 43-55 (17-19; 10-11; 10-12; 6-13)

Vendor SK: Bencze B 15p, Bocskai O 14p, Karsai A 10p, Dénes R 2p, Biró T 2p, Szőcs J, Solyom G, Karácsony Zs, Sebestyén E, Lőrinczi T, Nagy B, Bencze B, Mares N. Edző: Vass Imre.

KSE: Debreczi Iringó 13p, Kászoni Boglárka 5p (1x3), Kovács Renáta 6p (1x3), Csurulya Helga 20p (2x3), Fejér Anett 2p, Biszak Boglárka 4p, Voloncs Orsolya, Bartok Rita 4p, Lénárt Paula 1p, Bimbo Eszter, Rendy Hanna, Matyus Anita.