Kézdivásárhelyi Uránia Filmklub - Filmklub Party Session 30 - Dj Frantic / Dj RP + MDMAPEX @ drums

Filmklub Party Session 30 - Dj Frantic / Dj RP + MDMAPEX @ drums

» Filmklub és elektronikus tánczene estek Kézdivásárhelyen!

Filmklub és elektronikus tánczene estek Kézdivásárhelyen! - Úgy éreztük, egy újjászervezés ráfér a filmklubbunkra, ezért átgondoltuk újra a működését és hivatalossá tételét.Szeretnénk változatosabb és sűrűbb mellékeseményeket szervezni a heti egy vetítésen kívül. Gondolunk itten filmszakmában jártas meghívottakra, különböző témájú film napokra, maratonra, rövidfilm összeállításokra. A heti filmeknek újra csinálunk szórólapot, mindenki tudjon tájékozódni a vetítésre kerülő filmekről. A  weboldal újrakészítése is folyamatban van, ahonnan majd részletes leírásokat, bemutató videókat, fotókat, filmkritikákat is ellehet olvasni. A résztvevők kinyilváníthatják majd véleményüket a megnézett, megnézendő filmmel kapcsolatban az oldalon. Addig is a www.kezdi.info oldalon tájékozódhatnak programunkról.A filmek továbbra is eredeti hanggal és magyar felirattal fognak vetítésre kerülni, ez minden filmklubban így működik, és reméljük mindenki megérti, hogy nemjó ötlet kicsavarni egy a filmet a formájából, a kényelem miatt ne vesszen el eredetisége. Egy felirattól még 100%-osan élvezhető tud lenni.Várunk mindenkit csütörtökönként a Vigadó alatti Art Caffeban egy jó kis filmezésre este 7 órától.A fellépők közt, terveink szerint szerepelni fog egy, vagy akár idegenlégiós DJ / fellépő. Eddigiekben is hívtunk meg az ország különböző pontjairól lemezlovasokat, ezt továbbra is szeretnénk folytatni és a közeli városok partiembereit is felénk csalogatni.A már tizenegyedik 'PARTY SESSION' bulira október 22.-én, kerül sor, a  meghívottjaink a helyi közkedvelt JUMBO és Csíkszeredából GORANGA lemezlovas.Jumbo már többször pörgetett be a jelenlévőknek, annyira nemszorul bemutatásra. A liquid drum and bass és a dupstep stílusok világába visz bele fellépése alatt.A következő linken, pár nagyon jól sikerült mixét meghallgathatjátok:http://soundcloud.com/djjumboGORANGA, ismert lemezlovas, breaks, liquid drum and bass, és a dub-on túl sok mindenhez hozzányúlt már. Tág zenei rajongását és tudását nem egyszer bizonyította, minden nagyobb romániai városban fellépett, az idei  Félszigeten is sikert aratva, a legnagyobb nevek mellett. Ezenkívül Magyarországon és Ausztriában is zenélt. Munkáiba belehallgathatunk az alábbi linken:http://soundcloud.com/t_masTovábbi  információk után van lehetősége kutatni az érdeklődőnek a következő oldalakon:http://www.facebook.com/pages/T-m%C3%A1s-goranga/225075660882412?ref=ts&sk=wallhttp://www.myspace.com/gorangadjKöszönetet szeretnénk mondani, a Kézdivásárhely Polgármesteri Hivatalának akik társszervezők és támogatásuk nélkül nem működne a Filmklub partisorozat. És külön köszönet a polgármester pozitív hozzáállásának.Mindenkit szeretettel várunk, szombat este 21:30-tól.Filmklub, 2011.10.19

Úgy éreztük, egy újjászervezés ráfér a filmklubbunkra, ezért átgondoltuk újra a működését és hivatalossá tételét.

Szeretnénk változatosabb és sűrűbb mellékeseményeket szervezni a heti egy vetítésen kívül. Gondolunk itten filmszakmában jártas meghívottakra, különböző témájú film napokra, maratonra, rövidfilm összeállításokra. A heti filmeknek újra csinálunk szórólapot, mindenki tudjon tájékozódni a vetítésre kerülő filmekről. A  weboldal újrakészítése is folyamatban van, ahonnan majd részletes leírásokat, bemutató videókat, fotókat, filmkritikákat is ellehet olvasni. A résztvevők kinyilváníthatják majd véleményüket a megnézett, megnézendő filmmel kapcsolatban az oldalon. Addig is a www.kezdi.info oldalon tájékozódhatnak programunkról.

A filmek továbbra is eredeti hanggal és magyar felirattal fognak vetítésre kerülni, ez minden filmklubban így működik, és reméljük mindenki megérti, hogy nemjó ötlet kicsavarni egy a filmet a formájából, a kényelem miatt ne vesszen el eredetisége. Egy felirattól még 100%-osan élvezhető tud lenni.

Várunk mindenkit csütörtökönként a Vigadó alatti Art Caffeban egy jó kis filmezésre este 7 órától.



A fellépők közt, terveink szerint szerepelni fog egy, vagy akár idegenlégiós DJ / fellépő. Eddigiekben is hívtunk meg az ország különböző pontjairól lemezlovasokat, ezt továbbra is szeretnénk folytatni és a közeli városok partiembereit is felénk csalogatni.

A már tizenegyedik "PARTY SESSION" bulira október 22.-én, kerül sor, a  meghívottjaink a helyi közkedvelt JUMBO és Csíkszeredából GORANGA lemezlovas.

Jumbo már többször pörgetett be a jelenlévőknek, annyira nemszorul bemutatásra. A liquid drum and bass és a dupstep stílusok világába visz bele fellépése alatt.
A következő linken, pár nagyon jól sikerült mixét meghallgathatjátok:
http://soundcloud.com/djjumbo

GORANGA, ismert lemezlovas, breaks, liquid drum and bass, és a dub-on túl sok mindenhez hozzányúlt már. Tág zenei rajongását és tudását nem egyszer bizonyította, minden nagyobb romániai városban fellépett, az idei  Félszigeten is sikert aratva, a legnagyobb nevek mellett. Ezenkívül Magyarországon és Ausztriában is zenélt. Munkáiba belehallgathatunk az alábbi linken:
http://soundcloud.com/t_mas

További  információk után van lehetősége kutatni az érdeklődőnek a következő oldalakon:
http://www.facebook.com/pages/T-m%C3%A1s-goranga/225075660882412?ref=ts&sk=wall
http://www.myspace.com/gorangadj


Köszönetet szeretnénk mondani, a Kézdivásárhely Polgármesteri Hivatalának akik társszervezők és támogatásuk nélkül nem működne a Filmklub partisorozat. És külön köszönet a polgármester pozitív hozzáállásának.
Mindenkit szeretettel várunk, szombat este 21:30-tól.

Filmklub, 2011.10.19

Küldje el közleményét / eseményét / ajánlatát / hírdetését,
hogy elérhető legyen a Kézdi Infó-n hangosan is!

» Hozzászólások

Nincs még hozzászólás. Légy te az elsõ !

Hogy hozzászólhass be kell jelentkezned!

Hibajelentéshez kattintson ide!