Kézdivásárhelyi Kosárlabda - Kézdivásárhelyi Kosárlabda

Kézdivásárhelyi Kosárlabda

» Kézdivásárhelyi kosaraslány az U19-es pécsi döntőn

Kézdivásárhelyi kosaraslány az U19-es pécsi döntőn - Március 26-30 között zajlott Pécsen a női junior magyar kosárlabda bajnokság döntő tornája.Az U19-es pécsi döntő kosártornának volt egy kézdivásárhelyi kosaras szereplője is, Lénárt Paula személyében, aki házigazdák csapatában játszott. A PVSK bajnokesélyesként indult a tornán és miután a csoportmérkőzéseken simán legyőzte Győr, Nyíregyháza és Szekszárd csapatait az elődöntőben egy kiélezett csatában kikapott a Sopron csapatától így vasárnapi helyosztókon a bronzéremért küzdhetett a Győr ellen, amit sikerült is megnyernie.A tornát a tavalyi bajnok budapesti Vasas nyerte a Soproni darazsak ellenében.A táblázat:1. Vasas Akadémia2. Soproni Darazsak Akadémia3. Pécsi VSK PEAC4. UNI Győr SzKA5. MTK Budapest6. Atomerőmű KSC Szekszárd7. Csata DSE8. Nyíregyháza

Március 26-30 között zajlott Pécsen a női junior magyar kosárlabda bajnokság döntő tornája.
Az U19-es pécsi döntő kosártornának volt egy kézdivásárhelyi kosaras szereplője is, Lénárt Paula személyében, aki házigazdák csapatában játszott. A PVSK bajnokesélyesként indult a tornán és miután a csoportmérkőzéseken simán legyőzte Győr, Nyíregyháza és Szekszárd csapatait az elődöntőben egy kiélezett csatában kikapott a Sopron csapatától így vasárnapi helyosztókon a bronzéremért küzdhetett a Győr ellen, amit sikerült is megnyernie.
A tornát a tavalyi bajnok budapesti Vasas nyerte a Soproni darazsak ellenében.