2016, november 19, szombat - KSE - Bega Temesvár U14 lányok - 7-ik forduló
A hétvégén itthon mérkőztek meg lányaink a címvédő Bega Temesvár csapatával. Nehéz és erős fizikai ellenfelünk már az első percekben bebizonyította ki az úr a pályán. Helyenként jól teljesített csapatunk és kitartóan küzdötték végig a mérkőzést. Gratula lányok!

Végeredmény: 29-56 (5-18, 5-12, 12-14, 6-12)
Játékosok: Bandi Fruzsina, Sós Johanna, Szigeti Zsanett, Bandi Blanka, Lénárt Andrea, Ardelean Rebeka, Kozmán Kriszta, Balas Diana, Susarenco Ana, Gherasim Raluca, Tuchilus Kriszta, Oláh Zsanett. Edző: Farkas Alpár.

2016, november 20, vasárnap - KSE - Bukarest-i Rapid - Felnőtt női Liga 1
Kissá megilletődve kezdett csapatunk a tavaly mág Nemzeti Ligás bukarestiek ellen és ennek az lett az eredménye, hogy a felelőtlenül eladott passzokat ellenfelünk könnyen kihasználta, így az első negyed végére 14 pontos előnyre tettek szert. A második negyedtől Kolarevic mester rendezte a sorokat bátrabban, eredményesebben kezdtünk támadni, a távoli dobások is kezdtek betalálni és a találkozó kiegyensúlyozódott. A harmadik negyedtől csapatunk huszáros hajrába kezdett, a különbség egyre csökkent a tabellán, egy adott ponton 5 pontra megközelítettük a neves ellenfelünket, ám az utolsó percekben csak a rutinosabb fővárosiak kerültek fölénybe. Talán ha az elejétől bátrabban játszunk, akkor ma meg is verhettük volna a Rapidot.

Végeredmény: KSE - Bukarest-i Rapid 66-78 (8-26; 22-17; 20-18; 16-17)
KSE: Kovács 15(2x3)p, Debreczi 9p, Voloncs 2p, Kászoni, Biszak 9(1x3 )p, Incze 18(1x3)p, Csurulya 13(3x3)p, Bartok, Csillag, Istók, Fejér, Rendy,. Edző Ljubomir Kolarevic.
Rapid: Ticu M 19p, Diaconu (Stanici) Fl 17p(1x3), Burlacova (1x3), Bejan 11, Matei R 10p, Coautu 4p, Vlad 2p, Hurmuz 2p, Lovasz, Pantazi, Bucelea. Edző Dan Militaru.

U13 fiuk KSE - VSK Csíkszereda 33-14 (11-2; 6-3; 7-5; 7-4)
KSE: Forró 6p, Horváth 6, Majai 5, Lénárt 5, Orbán 4, Moldovai 2, Bodor 2, Knott 2p, Szabó 1, Fandel, Krisan, Simon. Edzők Minescu I, Gazda Sz.
U16 fiuk KSE - Jászvásár-i Unirea 45-54 (9-9; 14-20; 16-10; 6-15)