Izgalmas mérkőzést játszott a KSE csapata vasárnap a kézdivásárhelyi sportcsarnokban, a felnőtt női Liga I ötödik fordulójában.
A remek formában játszó kézdivásárhelyi Demeter Hanna (23p) vezényletével, a nemzeti Ligás Phoenix Galati második csapata kezdte jobban a találkozót, és mindjárt az elején elhúzott a tabellán, ám a KSE a negyed utolsó 2 percében egy 9-0 -ás remek hajrával átvette a vezetést. A folytatásban is szoros volt a mérkőzés, így a szünetben 2 pontos hazai vezetést jegyeztek a tabellán. A harmadik negyedben a hazaiak jobban koncentráltak a befejezésnél és ennek köszönhetően 8 pontos előnnyel kezdhettek az utolsó negyedet . A galaci csapat nagy hajrába kezdett és szép lassan felzárkózott, izgalmassá teve az utolsó perceket.
Szerencsére lányaink szíve a helyén volt, így sikerült begyűjteni a negyedik győzelmet (hat mérkőzésből) a Liga I-ben. Gratula lányok , szép volt!
Eredmény: KSE - Phoenix Galati 64-62 (18-17; 13-12; 21-15; 12-18).

A következő utolsó őszi fordulóban vasárnap a KSE Jászvásárba látogat, ahol az Egyetem csapatával mérkőzik.