KSE - Ploiest-i CSM 66-32 (16-10; 17-9; 17-9; 16-10)

KSE: Holinka 22(2×3)p, Debreczi 14p, Voloncs 8p, Csiki 8(3)p, Biszak 4p, Csurulya 2p, Czimbalmos 2(3)p, Boloni 2p, Bartok 2p, Istok, Kovács 2p, Edzők: Ljubomir Kolarevici, Minescu Ioan, Kászoni Boglárka.

6-2-es vendég vezetéssel indult a tálakózó, aztán a hazai csapat rendezte a sorokat és az idő elteltével egyre magabiztosabban uralta a mezőnyt.
Kolarvici mester jól begyakorolt figurái eredményesek voltak és egy percig sem volt kétséges a hazaiak fölénye. A mérkőzés érdekessége az első és utolsó valamint a második és harmadik negyedek eredményei teljesen egyformára sikerültek, mintegy bizonyítva hogy a mérkőzés különösebb hullámvölgyek nélkül zajlott a kézdívasárhelyiek javára. Láthattunk gyönyörű távoli dobásokat, egyéni betöréseket valamint remek összjátékot hazai részről. Kiemelkedő egyéni teljesítményt nyújtott a sepsiszentgyorgy-i Holinka Hanna a maga 22 pontjával. Holinka a KSE utolsó két mérkőzésének legeredményesebb játékosa volt.

Gratulálunk neki és a csapattársainak is aki passzaikkal "kiszolgálták".

A KSE legközelebb 2 hét múlva szintén hazai pályán fogadja az éllovas Tirgoviste együttesét.