Vasárnap délben Bukarestben került sor a felnőtt női Liga 1 tavaszi menetrendjének 12-ik fordulójára, amelyen a KSE lányai a bukaresti Sportul Studentesc otthonában játszottak.

A hazaiak kezdték jobban a találkozót és alig pár perc után 7-0-as hazai vezetésnél Kolarevic mester időt kellet kérjen, hogy rendezze a sorokat. Miután mind az öt kezdő játékosát cserepadra küldte, sokkolta a csapatot és a változás eredménnyel járt, mivel kezdtek a lányok szép lassan felzárkózni, úgy hogy az első negyed végére csupán 1 pont maradt a hazaiak előnye. A második negyedtől megfordult a játék képe és a kézdivásárhelyiek kezükbe vették a játék irányítását, egyre keményebb ritmust diktáltak, amivel a hazaiak nem igazán tudtak tartani a lépést. Sima győzelem született idegenben ami jól jön a fiatal csapatunknak. A szombaton 13 órától a Sportcsarnokban sorra kerülő Agronómia Bukarest elleni tálakózó előtt.

Sportul Studentesc - KSE 48-75 (19-18; 15-19; 5-19; 9-19)
Debreczi 14p, Czimbalmos 5p, Voloncs 2p, Boloni 14p, Bartok 2p, Holinka 5p, Csurulya 12(2×3)p, Istók, Kovács 4p, Csiki 2p, Incze 9(1×3), Biszak 6p