Vasárnap délben az U13-as lányokon volt a sor, hogy folytassak a kézdivásárhelyi kosarasok remek hétvégéjét. A mérkőzés a csoport rangadója volt, hiszen a mai napig a régeniek veretlenek voltak a csoportban, míg a KSE lányai egyetlen vereségüket éppen Régenbe jegyezték. A mérkőzés remekül kezdődött a hazai csapat számára, és a lányaink 20-12 -re elhúztak a tabellán. A második negyedben folytatódott a hazaiak menetelése és 36-19-es hazai előnnyel tértek nagyszünetre a csapatok. A harmadik negyedben a játék képe teljesen megváltozott a házigazdák elbizonytalanodtak, alig találtak be a kosárba, így a vendégek szép lassan kezdtek lefaragni a hátrányukat. A negyedik negyedben sem változott a helyzet , lányaink sehogyan sem találták önmagukat. A véghajrában ki is egyenlített a vendégcsapat , ám szerencsénkre a két legjobb játékosuk kipontozódott és sikerült ,, behúzni " a mérkőzést.
Az U13-as és U14-es bajnokságokban a jövő hét végén szünet lesz a ,,Performbaschet" területi válogatottak akciói miatt, így lányaink majd két hét múlva Sepsiszentgyörgyön játszanak megyei rangadót.

KSE - Régen ISK: 49-45 ( 20-12; 16-7; 4-13; 9-13)