Kézdivásárhelyi Kosárlabda - Kézdivásárhelyi Kosárlabda

Kézdivásárhelyi Kosárlabda

» U16-os Székely kosárlabda NB - KSE és a Sepsi ISK

U16-os Székely NB-ben csütörtökön a kézdivásárhelyi Sportcsarnokban játszották le az első forduló utolsó mérkőzését a KSE és a Sepsi Isk között.

Eredmény: KSE - ISK 60-45 (21-15;10-18;16-7;13-5)

KSE csapat: Voloncs O. 6p (1x3), Varga A. 14p, Csurulya H. 6p, Biszak B. 12p, Bartok R. 9p, Tollvaj B. 5p, Bimbó E. 8p, Rendi H, Istók A, Mátyus A, Czirják O, Gavrila A. Edző Ferencz Szabolcs.

ISK csapata: Sándor B 7p, Kovács K 15p, Duca L 12p, Halinka H 6p, Szabó E 5p, Belenyesi R, Bölöni N, Gavriluta C, Tamás D. Edző Pál Csaba.

A KSE kezdett jobban és enyhe fölénnyel megnyerte az első negyedet. A második negyedben az ISK fölzárkózott és az utolsó percekben két ponttal a megfordította az eredményt. Szünet után a hazaiak rendeztek soraikat, figyelmesebben védekeztek és ebből kifolyólag lett is egy pár szerzett labdájuk amit értékesítettek és megnyerték a talákózót.

4. Gyergyószentmiklós-i Isk 1p

A Székely NB U16-os női bajnokság következő fordulóját az ISK csapatba rendezi novemberben.