Fergeteges iramban kezdett a KSE és már a hatodik percben 20 pontnál tartottak a lányok , amikor a vendégek megszerezték az első kosarukat. A folytatásban sem változott nagyot a helyzet, így nagyszünetre már több mint 50 pontnál tartottak. A harmadik negyedet Kolarevic mester a taktikai elemek "élőben" való begyakorlására használta fel, míg az utolsó negyedben a "fiataloké" volt a főszerep és dicséretükre váljék, ők is szépen hozták a negyedet.

A jövő hétvégén a 18-as bajnokság szünetel, ám vasárnap a felnőtt Liga I-ben újból Ploiesti lesz az ellenfél hazai pályán .

KSE - Ploiesti ISK 93-49 (32-12; 20-18; 22-7; 19-12)
KSE: Csurulya 27(2x3)p, Biszak 20p, Kovács 16p, Bartok 8p, Incze 8p, Fejér 6p, Voloncs 4p, Istók 4p, Rendy 1p, Mátyus. Edző Ljubomir Kolarevic.