A KSE NAPOK programja - 2022 május 4–8
A Kézdivásárhelyi Sportegyesület és a Sportiroda közösen szervezett eseményén 15 sportág különböző versenye, bemutatója kap teret.
PROGRAM:
Május 4., szerda
08:00 Kisiskolások minifoci bajnoksága
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Kocsis Zoltán
10:00 Fogyatékkal élők futóversenye
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Kocsis Zoltán
18:00 Családos futás
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Ráduly Attila / 0766611066
Május 5., csütörtök
08:00 Iskolások minifoci bajnoksága
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Kocsis Zoltán
14:00 Labdarúgó Iskola Kupa
Helyszín: Sinkovits Stadion
16:00 Sakkverseny gyermekeknek
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Perdi Róbert / 0765236707
16:00 Cselgáncs verseny 12 súlycsoportnak
Helyszín: Nagy Mózes Sportklub
17:00 Tekebajnokság, csapatverseny
Helyszín: KSE tekepálya
Jelentkezés: Várdó Olivér
Május 6., péntek
08:00 Ifjúsági minifoci bajnokság
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Kocsis Zoltán
13:00 Futóverseny diákoknak
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Kocsis Zoltán
14:00 Labdarúgó Iskola Kupa
Helyszín: Sinkovits Stadion
15:00 Hoya Liga: iskola bajnokság U12-es korosztály számára
Helyszín: Turóczi Mózes Iskola
Jelentkezés: Csutak András, Farkas Alpár
15:00 Kerékpár-ügyességi verseny gyerekeknek/ifjaknak
Helyszín: betonpálya, zöldövezet
Jelentkezés: Kendu Egyesület és KSE kerékpár szakosztály
15:00 Amatőr asztalitenisz bajnokság
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Kanabé Szilárd / 0746775610
15:00 Lábtenisz bajnokság gyermekeknek
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Vitán Domokos / 0725605247
16:00 Sakkverseny felnőtteknek
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Perdi Róbert / 0765236707
16:00 Simon Ferenc – Simon András Emlékserleg
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Bede Tihamér
17:00 Tekebajnokság, csapatverseny
Helyszín: KSE tekepálya
Jelentkezés: Várdó Olivér
18:00 ÜNNEPI FELVONULÁS a Tanulók Klubja Fúvószenekara és Mazsorettcsoportjai, valamint a KSE táncszakosztálya közreműködésével
Helyszín: Sinkovits Stadion
Május 7., szombat
08:00 Gyalogtúra a Nagykőhavasra
Jelentkezés: Szőcs János / 0741037 818
08:00 Minifoci bajnokság
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Kocsis Zoltán
08:00 Lábtenisz bajnokság felnőtteknek
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Vitán Domokos / 0725605 247
08:00 Kerékpártúra a Fejtetőre
Indulás a Sportcsarnok elől
Jelentkezés: Balogh Szili / 0752636 983
09:00 Családos kerékpártúra a Perkőre
Indulás: Senso előtti parkoló
Jelentkezés: Gyenge Attila / 0267363 354
09:00 Jégkorong mérkőzés U14-es korosztály számára
Mérkőzés: Bikák vs. Királypingvinek
Helyszín: Deme László Műjégpálya
09:00 Teke csapatverseny
Helyszín: KSE tekepálya
Jelentkezés: Várdó Olivér
10:00 Székely NB U10-es fiú korosztály számára
Helyszín: Turóczi Mózes Iskola
Jelentkezés: Lénárt Adolf, Domokos Réka
10:00 Távirányítós autózás gyerekeknek
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok, előtér
Szervező: Bia Electronic
* a program ingyenes
10:00 Labdarúgó bajnokság U8-as korosztály számára
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Jakab Szabolcs
10:15 Jégkorong mérkőzés U12-es korosztály számára
Mérkőzés: Bikák vs. Királypingvinek
Helyszín: Deme László Műjégpálya
11:30 Jégkorong mérkőzés U10-es korosztály számára
Mérkőzés: Bikák vs. Királypingvinek
Helyszín: Deme László Műjégpálya
11:30 Amatőr rádiós tájékozódási versenyfutás
Helyszín: Sportszálló mellett
Jelentkezés: Szöllősi László
12:00 Gombfoci bajnokság
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok, emelet
Jelentkezés: Kozman Béla
12:00 Darts verseny
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok, emelet
Jelentkezés: Beke István / 0728473769
* a helyek száma korlátozott
12:45 Jégkorong mérkőzés U8-as korosztály számára
Mérkőzés: Bikák vs. Királypingvinek
Helyszín: Deme László Műjégpálya
14:00 Jégkorong mérkőzés U6-os korosztály számára
Mérkőzés: Bikák vs. Királypingvinek
Helyszín: Deme László Műjégpálya
14:00 Tae bo és aerobic Voiculescu Kriszta és Tankó Sándor vezetésével
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
15:00 Kézdivásárhely vs. Kommandó nagypályás nosztalgia labdarúgó mérkőzés öregfiúknak
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Csegezi Gyula
15:00 Műkorcsolya
Helyszín: Deme László Műjégpálya
18:00 Felnőtt amatőr jégkorong mérkőzés
Mérkőzés: Kézdivásárhely vs. Sepsiszentgyörgy
Helyszín: Deme László Műjégpálya
18:00 Streetball és dobóverseny U15, U18 és felnőtt korosztály számára
Helyszín: Sinkovits Stadion, betonpálya
Jelentkezés: Lénárt Adolf
18:00 KSE vs. Blejoi nagypályás labdarúgó mérkőzés
Helyszín: Sinkovits Stadion
Május 8., vasárnap
09:00 Terepfutás / Minimaraton Torjáig és vissza (időjárás függvényében)
Indulás: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Molnár Cornel, Kocsis Zoltán
09:00 Teke csapatverseny
Helyszín: KSE tekepálya
Jelentkezés: Várdó Olivér
09:00 Székely NB kosárlabda bajnokság U14-es lányok korosztály számára
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Farkas Gellérd
10:00 Székely NB kosárlabda bajnokság U10-es lányok korosztály számára
Helyszín: Turóczi Mózes Iskola
Jelentkezés: Farkas Alpár
10:00 Székely Labdarúgó Bajnokság gyerekeknek
Helyszín: Sinkovits Stadion
Jelentkezés: Gazda József
10:00 Távirányítós autózás gyerekeknek
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok, előtér
Szervező: Bia Electronic
* a program ingyenes
10:00 Darts mindenkinek
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok, emelet
Szervező: Beke István, Mihály István
* a program ingyenes
14:00 Tae bo és aerobic Voiculescu Kriszta és Tankó Sándor vezetésével
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
16:30 Öregfiúk nosztalgia minifoci mérkőzése
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Jelentkezés: Kocsis Zoltán
17:30 Tae bo és aerobic Voiculescu Kriszta és Tankó Sándor vezetésével
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
19:00 SPORTGÁLA / A legjobb sportolók és edzők díjazása
Helyszín: Kicsid Gábor Sportcsarnok
Forrás: https://www.kezdi.ro/hirek/kse-napok-program-2022-majus-4-8/
Nincs még hozzászólás. Légy te az elsõ !