Udvartér Teátrum Kézdivásárhely

» A Városi Színház ügyelő, jelmez-, és kelléktár vezető álláshirdetése

A kézdivásárhelyi VÁROSI SZÍNHÁZ állást hirdet ÜGYELŐ, JELMEZ-, ÉS KELLÉKTÁR VEZETŐ munkakör betöltésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középiskolai végzetség
- Jó kommunikációs képesség
- Dinamikus és gyors munkavégzés
- Gyors problémamegoldó képesség
- Csapatmunkára való alkalmasság
- Jó stressztűrés
- Pontosság, precizitás
- Cselekvőképesség, határozottság, és rugalmasság.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
- A színház produkcióinak ügyelése (próbák, előadások biztonságos lebonyolításának vezetése, ennek előfeltételeinek megteremtése, színpadátvétel, szereplők, egyéb kiszolgáló személyzet időben történő megjelenésének biztosítása), adminisztrációs feladatok elvégzése (próbákon és előadásokon résztvevők jelenlétének dokumentálása, felmerülő problémákról jelentések készítése).
- A Jelmez-, és kelléktár szakmai és operatív feladatainak ellátása (öltöztetés, jelmezszállítás, raktározás, karbantartás, amibe bele tartozik a mosás, vasalás, varrás).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Női/férfi szabó szakképesítés
- Jó fizikai munkabírás
- Jelmezek kiigazításában, esetlegesen kisebb varrási munkákban szerzett tapasztalat

Önéletrajzát leadhatja személyesen a Vigadó Művelődési Ház ügyfélszolgálati irodájában, munkanapokon 8 és 16 óra között.

Határidő: 2014. FEBRUÁR 14.
Elbírálás/versenyvizsga: 2014. FEBRUÁR 15., szombat, 12 ÓRA
Részletes információk: 0740 501 739.

Küldje el közleményét / eseményét / ajánlatát / hírdetését,
hogy elérhető legyen a Kézdi Infó-n hangosan is!

» Hozzászólások

Nincs még hozzászólás. Légy te az elsõ !

Hogy hozzászólhass be kell jelentkezned!

Hibajelentéshez kattintson ide!