Már nem érvényes.

Munkavégzés helye: Esztelnek
Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 16., 12 óra.

Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas, Otthongondozó Szolgálat.

Feladatok:
- az ápolás kivitelezése;
- a teljes ápolási dokumentáció elkészítése;
- adminisztratív feladatokban való részvétel;
- kinaesthetics (mozgásérzékelés) képzéseken való részvétel, a szerzett tudás felhasználása a mindennapi ápolási tevékenységek során, az ellátott személyek mozgásfejlesztése érdekében;

Elvárások:
- érettségi és szakápolói oklevél;
- szabadgyakorlási engedély (OAMMR);
- a szakápolás mellett vállalja az alapápolást is;
- csapatmunkára való készség;
- rugalmas munkaprogram vállalása;
- keresztény értékrend;
- fejlett szociális érzék;
- pontosság;
- B. kategóriás jogosítvány;

Szükséges iratok:
- magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat;
- szakmai önéletrajz;
- oklevelek másolata;

Székhely, további információk: Bereck, Állomás utca 212 szám, (a Kultúrpalota épületében, a Caritas székhelyén) munkanapokon 9-12 óra között, tel.: 0733-009.648 (Seuciuc Tünde), e-mail: jobs@caritas-ab.ro.

A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát. A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.