Már nem érvényes.

A Gyulafehérvári Caritas "United Networks" című új, innovatív projektje keretén belül nagyszerű lehetőség nyílik szakmai és személyes fejlődésre, értékes kapcsolatok kialakítására a következő állások betöltése révén Maros, Hargita és Kovászna megyékben:

Munkavégzés helye: Maros megye (2 állás), Hargita megye (2 állás), Kovászna megye (2 állás).
Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 10., 10 óra.

Meghirdetett állások száma: 6.
Állás típusa: teljes munkaidős állás (napi 8 óra).
Munkáltató: Gyulafehérvári Caritas, Szociális Gondozás Ágazata.

Az állás a „UNITED NETWORKS – integrált kezdeményezés hátrányos helyzetű közösségek felzárkóztatásáért” című projekt keretén belül kerül meghirdetésre.

Feladatok:
A közösségfejlesztő munkatárs azon kistelepülésen fejti ki tevékenységét, amely a projekt keretén belül kerül kiválasztásra és részesül szociális beavatkozásban.

Főbb feladatok:
- helyi közösség tagjainak a településen történő szociológiai felmérésbe való bekapcsolódásának segítése;
- helyi közösség erőforrásainak és szükségletinek minőségi felmérése;
- közösség támogatása, segítése a létező erőforrások mozgósításának és a közösségi összetartás megerősítésének érdekében;
- a marginalizált közösségek tagjainak tervezési folyamatba való bekapcsolódásának és demokratikus képviseletének támogatása, segítése;

Elvárások:
- felsőfokú végzettség;
- legalább 2 év tapasztalat szociális beavatkozások terén;
- jó kommunikációs és tárgyalási készség;
- csoportokkal való munkában való jártasság;
- képesség és hajlandóság önállóan és csapatban dolgozni;
- empátia, nyitottság, szociális érzékenység és felelősségtudat;
- egy csapat mozgosításának, motiválásának és koordinálásának képessége;
- pontosság, határidők betartása;
- keresztény értékrend;
- hátrányos helyzetű közösségek tagjaival való kapcsolatteremtés és együttműködés képessége;
- számítógépkezelési ismeretek (MsOffice, internet, e-email);

Előnyt jelent:
- idegen nyelv ismerete;
- B kategóriás jogosítvány;

Jelentkezéshez szükséges iratok:
- kézzel írt szándéknyilatkozat;
- szakmai önéletrajz (Europass);
- tanulmányokat igazoló iratok másolata;
- személyazonossági igazolvány másolata.

A jelentkezéseket a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk. http://www.caritas-ab.ro/?p=14493
További információk a következő telefonszámon: 0737-844.567, munkanapokon 9-16 óra között.