Szervezésre kerül a KSE napok 2014. május 7 és 11 között. A jelenlegi programot olvashatják az alábbiakban, ami még változtatásokon fog átmenni.
PROGRAMTERVEZET - A KSE és Kézdivásárhely Önkormányzatának sportirodájának szervezésében
Május 7., szerda
09:00 Felsőháromszéki iskolák minifoci bajnoksága / Sportcsarnok
15:.00 Cselgáncs bajnokság gyermekeknek és veteránoknak / NMSK cselgáncs terem
15:00 Asztalitenisz bajnokság gyermekeknek és felnőtteknek / NMSK asztalitenisz terem
Május 8., csütörtök
13:00 Fogyatékkal élők futóversenye / Sinkovits stadion
14:00 Futóverseny gyermekeknek és ifjaknak (6 korosztálynak:3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12,13-14 évesek) / Sinkovits stadion
16:00 Ökoparty: elektronikus hulladékgyűjtő flashmob a KreaKids Stúdió szervezésében / a Sportcsarnok előtt
17:00 Labdarúgó mérkőzés: KSE-Torja / Sinkovits stadion
18:00 Tekebajnokság: Transgaz-Haverok-Binasco / KSE Klub
Május 9., péntek
13:00 Lábtenisz bajnokság gyermekeknek és ifjaknak / Sinkovits stadion
16:00 Labdarúgó bajnokság gyermekeknek / Sinkovits stadion
16:00 Lábtenisz bajnokság felnőtteknek / Sinkovits stadion
17:00 Öregfiúk kosárlabda mérkőzése / Sportcsarnok
18:00 Tekebajnokság: Szentkatolnai Kisgazdák-Csernátoni IKA / KSE Klub
19:00 Ingyenes zumbaoktatás- Sportcsarnok
Május 10., szombat
08:00 Gyalogtúra a Sinkovits stadiontól: Szent Anna kilátó-Sólyomkő-Szent Anna-tó útvonalon
08:00 Kosárlabda bajnokság U11-es korosztálynak / Sportcsarnok
08:30 Teniszverseny minden korosztálynak / Molnár Józsiás park, teniszpálya
09:00 Tekebajnokság: Gyula-Kézdivásárhelyi Barátok / KSE Klub
09:00 Futóverseny ifjaknak (13 -14, 15-16, 17-18 és 18+ éveseknek) – Sinkovits stadion
09:00 Gombfoci bajnokság / Sportcsarnok, hátsó bejárat
09:00 Kerékpártúra: Kézdivásárhely-Perkő-Csángótelep-Katrosa-Kézdivásárhely útvonalon / kapcsolat: Farkas Csaba (0751-042804)
10:00 Ünnepi megnyitó: résztvevő sportolók felvonulása a Tanulók Klubja fúvószenekarának és mazsorettcsoportjainak közreműködésével / Sinkovits stadion
10:30 Rádióamatőrök bemutatója gyermekeknek / Sinkovits stadion, I. emelet
11:00 Íjászbemutató és verseny / Sinkovits stadion, hátsó pálya
11:00 Labdarúgó bajnokság gyermekeknek / Sinkovits stadion
11:00 TRX bemutató / Sinkovits stadion, hátsó pálya
12:00 Jégkorongosok bemutatója / Sportcsarnok melletti kézilabdapálya
13:00 Teremtávíró verseny / Sinkovits stadion, I. Emelet
13:00 A Osztályos Futszál mérkőzés KSE-Kolozsvár
13:00 Tekebajnokság: Nagyatád-Kézdivásárhelyi Veterán II. / KSE Klub
14:00 Tollaslabda bajnokság / Sportcsarnok melletti füves terület
15:00 Korongdobáló verseny / Sportcsarnok melletti füves terület
15:00 Rádióamatőrök rövidhullámú, 24 órás versenye / Sinkovits stadion, I. emelet
15:30 Amatőr kézilabda verseny: Kézdivásárhely-Kovászna / Sportcsarnok
16:00 Kerékpárverseny gyermekeknek / Sportcsarnok parkolója
17:00 Labdarúgó bajnokság öregfiúknak / Sinkovits stadion (Jelentkezni a 0754 646744-estelefonszámon)
17:00 Tekebajnokság: KSE – Azomures Maros / KSE Klub
16:00 Ritmusra születettek – táncelőadás - Színpad
17:00 XIV. Országos Mazsorett- és Fúvóstalálkozó a kézdivásárhelyi Tanulók Klubja szervezésében. Fellépnek: a kovásznai Tanulók Klubja mazsorettcsoportja, a barátosi Ferencz Ernő Fúvósegyesület zenekara és a házigazdák - színpad
18:00 KSE - Fradi öregfiúk minifoci mérkőzés (Détári, Nyilasi, Dzsudzsák részvételével)
Május 11., vasárnap
08:00 Amatőr minifoci bajnokság / Sportcsarnok (Jelentkezni Kocsis Zoltánnál, 0754 646744)
08:30 Teniszverseny: döntők és páros mérkőzések / Molnár Józsiás park, teniszpálya
09:00 Tekebajnokság: Sepsikálnok-Bad Boys / KSE Klub
09:00 Minimaraton: Kézdivásárhely-Torja-Kézdivásárhely útvonalon
10:00 Streetball minden korosztálynak / Sportcsarnok melletti pálya
10:00 Labdarúgó bajnokság öregfiúknak / Sinkovits stadion, első pálya
11:00 A osztályos futszál mérkőzés KSE-Kolozsvár (rájátszás) - Sportcsarnok
14:00 Tekebajnokság díjkiosztója / KSE Klub
15:00 Erőember verseny / Sportcsarnok parkoló
16:00 Öregfiúk minifoci mérkőzés / Sportcsarnok
17:00 XIV. Országos Mazsorett- és Fúvóstalálkozó a kézdivásárhely Tanulók Klubja szervezésében. Fellépnek: a baróti Tanulók Klubja Princess mazsorettcsoportja, a szentegyházi Gold Band zenekar, a zágoni Ifjúsági Fúvószenekar és Szivárvány mazsorettcsoport és a rétyi Kováts András Ifjúsági Fúvósegyesület
18:00 Sportgála: a 2013-as év legjobb sportolóinak díjazása / Sportcsarnok
A szervezők fenntartják a programváltoztatás jogát.
Nincs még hozzászólás. Légy te az elsõ !