Már nem érvényes.

Ügyelő, jelmez-, és kelléktár vezető állás a kézdivásárhelyi Városi Színházban.

A kézdivásárhelyi VÁROSI SZÍNHÁZ állást hirdet ÜGYELŐ, JELMEZ-, ÉS KELLÉKTÁR VEZETŐ munkakör betöltésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Középiskolai végzettség
* Jó kommunikációs képesség
* Dinamikus és gyors munkavégzés
* Gyors problémamegoldó képesség
* Csapatmunkára való alkalmasság
* Jó stressztűrés
* Pontosság, precizitás
* Cselekvőképesség, határozottság és rugalmasság.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

* A színház produkcióinak ügyelése (próbák, előadások biztonságos lebonyolításának vezetése, ennek előfeltételeinek megteremtése, színpadátvétel, szereplők, egyéb kiszolgáló személyzet időben történő megjelenésének biztosítása), adminisztrációs feladatok elvégzése (próbákon és előadásokon résztvevők jelenlétének dokumentálása, felmerülő problémákról jelentések készítése).
* A Jelmez-, és kelléktár szakmai és operatív feladatainak ellátása (öltöztetés, jelmezszállítás, raktározás, karbantartás, amibe bele tartozik a mosás, vasalás, varrás).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
* Női/férfi szabó szakképesítés
* Jó fizikai munkabírás
* Jelmezek kiigazításában, esetlegesen kisebb varrási munkákban szerzett tapasztalat

Önéletrajzát leadhatja személyesen a Vigadó Művelődési Ház ügyfélszolgálati irodájában, munkanapokon 8 és 16 óra között.

Határidő: 2016 MÁJUS 16
Elbírálás/versenyvizsga: 2016 MÁJUS 17, KEDD, 11 ÓRA

Részletes információk: 0729 058 197 vagy 0267 360 179